Kde som na webe » HomePage » Články » Florbalová extraliga juniorov
FLORBALOVÁ EXTRALIGA JUNIOROV
24.februára 2015
Florbalová extraliga juniorov pokračovala cez víkend poslednými zápasmi nadstavby. V sobotu vycestovali mladé kobylky do Košíc a v nedeľu privítali na domácej palubovke Prešov.
9.kolo nadstavby
ATU Košice – FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 6:9 (4:4, 1:2, 1:3)
Góly kobyliek: Grlický 3, Miške 2, Jurčík 2, Chládek, Vavrica
Po vyrovnanej prvej tretine začali preberať iniciatívu v zápase mladé kobylky. Po víťazstve 9:6 si kobylky pripísali do tabuľky dva body.
10. kolo nastavby
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina – FBC Mikuláš Prešov 14:6 (3:2, 7:2, 4:2)
Góly kobyliek: Vojtek 2, Málus 2, Kubička 2, Miške 2, Imrišík 2, Chládek, Grlický, Šimčisko, Petrovič.
Hostia z Prešova dokázali držať tempo s kobylkami iba prvú tretinu. V druhej a tretej tretine si kobylky z chuti zastrieľali až sa zastavilo skóre na konečných 14:6. Po záverečnom hvizde si prevzali kobylky medaily a pohár pre majstrov Slovenska 2014/2015 z rúk viceprezidenta Slovenského zväzu florbalu Ota Divinského.
Zostava kobyliek: Solárik, Turiak – Petrovič, Chládek, Kuka, Jurčík, Hrín, Imrišík – Vavrica, Grlický, Málus, Vojtek, Kyselica, Sedlák, Šimčisko, Miške, Kubička, Súdek. Tréner: Veneny.
Tréner Veneny Martin: Podarilo sa nám obhájiť titul zo sezóny 2013/2014. Titul je v správnych rukách nakoľko sme nestratili ani bod počas celej sezóny. O sile tohto kádra svedčí aj fakt, že širšom kádri juniorskej reprezentácie je až 7 našich hráčov. Chalanom by som chcel poďakovať za celú sezónu.