Kde som na webe » HomePage » Články » Juniori aj po štvrtom kole neporazení
JUNIORI AJ PO ŠTVRTOM KOLE NEPORAZENÍ
27.septembra 2015
Juniorská extraliga cez víkend pokračovala svojím 3. a 4. kolom. Kobylky odohrali jeden zápas v Bratislave proti ŠK Lido, druhý na domácej palubovke proti hosťom z Nitry.
3.kolo extraligy juniorov
ŠK LIDO Bratislava - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 2:9
(0:4, 0:3, 2:2)
Góly Grasshoppers: Kyselica 2, Šupola, Kubička J., Hrín, Sudek, Kuka, Sedlák, Šimčisko.
Vylúčenia: 2:2
Rozhodcovia: Mészáros, Žúbor
Diváci: 20
Do zápasu vstupovali kobylky s jasným cieľom zvíťaziť, čo sa prejavilo už po pol minúte, keď peknou strelou od mantinelu otvoril skóre Kuka. O pár minút sa k nemu pridal aj Šimčisko, Hrin a Sedlák, ktorí zvyšovali na 0:4. Od tohto momentu však kobylky prestali strieľať na bránu a tlačiť sa do zakončenia, z čoho pramenilo takmer dvadsaťminútové čakanie na gól. Chlapci síce kontrolovali hru, no bez gólového efektu. Do šatní sa tak šlo za stavu 0:4. V druhom dejstve bol obraz hry rovnaký no kobylky ani napriek množstvu šancí a striel nevedeli prekonať brankára hostí. Nakoniec sa to podarilo Kyselicovi, na ktorého o pár minút nadviazali aj Sudek a Šupola. V tretej tretine hrali kobylky v pozmenenej zostave. Solárika v bráne vystriedal Špilák a tréner pomiešal jednotlivé päťky. Ani to však neprinieslo svoje ovocie, kobylky navyše dvakrát inkasovali. V závere ešte pridali po góle Kyselica s Kubičkom, ale zlý výkon celého tímu tým nenapravili. Kobylky aj napriek streleckej prevahe 9:53, zvíťazili len výsledkom 2:9. Do tabuľky si ale pripísali ďalšie dva body a udržali sa na čele tabuľky juniorskej extraligy.
4.kolo extraligy juniorov
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina – SPU DFA Nitra 18:1
(5:0, 4:0, 9:1)
Góly Grasshoppers: Jančo 3, Šimčisko 2, Chládek 2, Mirt 2, Hrín 2, Bobuľa, Kubička O., Imrišík, Miške, Kuka, Kyselica, Sudek.
Vylúčenia: 0:2
Rozhodcovia: Burdeľ, Keblovský
Diváci: 30
Kobylky už od začiatku zápasu diktovali tempo hry. Opäť však potrebovali na gól veľké množstvo šancí, keď v prvej tretine zo sedemnástich striel, skončilo v bráne iba päť. V druhom dejstve kobylky hrali stále svoju hru a pridávali ďalšie góly do siete Nitranov. Po dvoch tretinách svietilo na tabuli skóre 9:0. V poslednej dvadsaťminútovke pridali kobylky ešte deväť gólov, no jeden zbytočný inkasovali a tak zvíťazili pomerom 18:1. Po štyroch kolách sú kobylky bez straty bodu a v tabuľke sa nachádzajú o skóre na druhej priečke hneď za Košickým ATU s ktorým si zmerajú sily o dva týždne.
Zostava Grasshoppers: Solárik, Špilák – Imrišík, Hrín, Chládek, Reguly, Bobuľa, Sedlák Kuka – Miške, Kubička J., Sudek, Kyselica, Šimčisko, Kubička O., Šupola, Jančo, Krajči, Mirt - Tréner Veneny, vedúci tímu Lietava.