Juniorská extraliga pokračovala netradične tento piatok svojím 9. kolom. Kobylky na domácej palubovke privítali hostí zo Spišskej Novej Vsi.
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina – FBC Young Arrows SNV 9:2
(3:0, 1:2, 5:0)
Góly Grasshoppers: Kuka 2, Chládek 2, Krajčí, Šimčisko, Kubička, Miške, Sudek.
Vylúčenia: 2:1
Rozhodcovia: Jaroš, Hinka.
Kobylky vstúpili do zápasu aktívne, keď už od začiatku držali loptu na svojich hokejkách, vytvárali si množstvo šancí a dostávali súpera pod tlak. Prvým úspešným strelcom bol Miške. O dve minúty na jeho gól nadviazal Kubička a do prestávky ešte stihol na 3:0 zvýšiť Chládek. V druhej tretine sa po chybách v obrane podarilo skórovať aj hosťom. Kobylky mohli svoj náskok zvyšovať, no opäť sa im nedarilo triafať bránku. V poslednom dejstve už kobylky súpera k ničomu nepustili a nastrieľali päť gólov a zvíťazili pomerom 9:2. Do tabuľky si pripísali ďalšie dva body a upevnili si druhú pozíciu za Košickým ATU.
Zostava Grasshoppers: Hazucha, Špilák - Petrovič, Kuka, Chládek, Imrišík – Miške, Sudek, Kubička, Šimčisko, Reguly, Krajčí, Birvoň, Sedlák, Kyselica - Tréner Veneny, vedúci tímu: Lietava.