Kde som na webe » HomePage » Články » Druhé kolo druhej ligy mužov
DRUHÉ KOLO DRUHEJ LIGY MUŽOV
08.novembra 2015
V nedeľu 8.11.2015 pokračovala druhá liga mužov svojím druhým kolom. Rezerva kobyliek cestovala do Turian, kde odohrala zápas proti miestnemu FbK.
2. kolo
FbK Turany – FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina B - 5:7
(1:4, 3:0, 1:3)
Góly kobyliek: Francl 3, Kyselica, O. Kubička, Sedlák, Málus.
Vylúčenia: 1:0
Rozhodovali: Žilka, Tóth
Do zápasu vstúpili lepšie kobylky, keď už v prvej minúte skóroval po peknej strele obranca Málus. Postupne kobylky strieľali do konca tretiny aj ďalšie góly a vytvorili si tak náskok 4:1. V druhej tretine chalani mierne podcenili súpera, ktorý to využil a troma strelenými gólmi vyrovnal stav stretnutia na 4:4. V poslednej tretine kobylky zlepšili svoju hru, strelili tri góly a zápas dotiahli do víťazného konca v pomere 5:7. Grasshoppers si pripísal na svoje konto prvé dva body do tabuľky druhej ligy.
Zostava kobyliek: Król- Dudek(C), Kozaňák, Birvoň, Málus, Bobuľa - Sudek, Sedlák, Kyselica, O. Kubička, Šupola, Krajči, Lietava, Šimurka, Francl.