Kde som na webe » HomePage » Články » 10. a 11.kolo juniorske extraligy
10. A 11.KOLO JUNIORSKÉ EXTRALIGY
15.novembra 2015
Cez víkend pokračovala juniorská extraliga svojím 10. a 11. kolom. V sobotu cestovali kobylky do Bratislavy, kde odohrali zápas proti miestnemu Florpédu , v nedeľu vycestovali na zápas proti Skalici.
10. kolo
FbO Florpédo Bratislava – FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 7:7
(3:0, 3:2, 1:5)
Góly Grasshoppers: Kuka a Kyselica 2, Sudek, Mirt a Krajči.
Vylúčenia: 3:1
Rozhodovali: Vagaský, Bača
Diváci: 16
Kobylky vstúpili do zápasu aktívne, ale z tlaku nič nevyťažili. Súper to využil a v prvej tretine skóroval trikrát, zatiaľ čo kobylky ani raz. V druhej tretine chalani zlepšili svoj výkon, ale znovu inkasovali tri góly a v polovici stretnutia prehrávali už 6:0. Do konca tretiny sa ešte podarilo kobylkám aspoň znížiť na 6:2. V treťom dejstve sa chalani snažili aspoň čo to spraviť s výsledkom a zápas tak skončil remízou 7:7.
Zostava Grasshoppers: Špilák- Kuka, Birvoň, Knapec, Sedlák, O. Kubička, Piovár- Sudek, Jančo, Mirt, Krajči, Šupola, Kyselica, Šimčisko, Šeling - Tréner Hrnčiar.
11. kolo
FBC Skalica – FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 5:11
(1:4, 4:5, 0:2)
Góly Grasshoppers: Šeling 3, Krajči a Šimčisko 2, Kuka, Šupola, Sedlák, Kyselica.
Vylúčenia: 4:4
Rozhodovali: Sasín, Pavelka
Diváci: 3
Kobylky začali tak ako včera aktívne a z tlaku strelili v prvej tretine štyri góly. V druhej tretine poznačili vývoj zápasu časté vylúčenia, v ktorých súper znížil, ale chalanov to nezlomilo a súperom nastrieľali ďalšie góly. V tretej tretine si kobylky postrážili svoje vedenie a zvíťazili tak v pomere 5:11.
Zostava Grasshoppers: Špilák - Birvoň, Knapec, Kuka, Sedlák- Piovár, Šupola, Šeling, Krajči, Šimčisko, Kyselica, O. Kubička - Tréner Hrnčiar.