Kde som na webe » HomePage » Články » Regionálna liga dorastencov
REGIONÁLNA LIGA DORASTENCOV
23.novembra 2015
V nedeľu 22.11.2015 sa hrala regionálna liga dorastencov. Kobylky cestovali do Turian na zápas proti Juvente Žilina a miestnemu FbK.
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina - Šk Juventa Žilina 11:3
(1:1, 4:2, 6:0)
Góly Grasshoppers: Šupola 3, Holík 2, Knapec 2, O. Kubička 2, Tulák, Mirt
Vylúčenia: 0:0
Rozhodovali: Burica, Ujček
Chalani nevstúpili do stretnutia práve najšťastnejšie, keď inkasovali ako prví, ale do konca tretiny sa im ešte podarilo vyrovnať na 1:1. V druhej dvadsaťminútovke boli kobylky strelecky veľmi aktívne a strelili svojmu súperovi štyri góly, vďaka ktorým strhli vedenie na svoju stranu a kontrolovali vývoj stretnutia. Tretia tretina bola opäť v réžii kobyliek, ktoré súpera k ničomu nepustili a pridali šesť gólov. Mladíci si teda pripísali po výhre 3:11 nad Juventou Žilina dva body do tabuľky dorasteneckej ligy.
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina – FbK Turany 6:11
(1:1, 3:4, 2:5)
Góly Grasshoppers: Jančo 2, Šupola, Piovár, Šeling, Holík.
Rozhodovali: Ujček, Burica
Prvá tretina bola zo strany oboch tímov vcelku vyrovnaná aj herne aj výsledkovo a stav bol 1:1. V druhej tretine sa kobylky dopustili množstva chýb, čo súper využil a viedol už 2:5. Chalanom sa ešte podarilo do konca tretiny znížiť na 4:5. Pred treťou tretinou sa snažil tréner Veneny ešte vyburcovať svojich zverencov, aby sa vyvarovali zbytočných chýb a začali hrať jednoduchšie. Mladíci aj tak znovu dosť chybovali a nechali si streliť päť gólov, ktorých však mohli inkasovať ešte viac, nebyť výborného brankára Šušku. Vyrovnať sa im už nepodarilo a tak sa stretnutie skončilo pomerom 6:11. Snahu chalanom nemožno uprieť, ale nebyť zbytočných chýb, výsledok mohol vyzerať úplne inak.
Zostava Grasshoppers: Šuška - Knapec, Bobuľa (C), Holík, Šeling - Mirt, O. Kubička, Piovár, Šupola, Jančo, Tulák - Tréner Veneny, vedúci Lietava