Kde som na webe » HomePage » Články » 4.kolo druhej ligy mužov
4.KOLO DRUHEJ LIGY MUŽOU
06.decembra 2015
V nedeľu 6.12. sa hralo 4. kolo druhej ligy mužov. Rezerva kobyliek si v tomto stretnutí zmerala sily s domácim Fbk RAptORs.
4. kolo 2.ligy mužov
Fbk RAptORs Rabča - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina „B“ 8:5
(3:0, 2:3, 3:2)
Góly Grasshoppers: Kozaňák 2, Reguly, Málus, A. Hrín
Diváci: 135
Vylúčenia: 0:0
Kobylkám vstup do stretnutia príliš nevyšiel, keď v druhej minúte po chybe v obrane inkasovali prvý gól. Chalani sa snažili častou streľbou ohrozovať súperovho brankára, ktorého však v prvej tretine nedokázali prekonať. Naopak Rabča si dokázala vytvoriť niekoľko šancí a prekonala brankára Króla do prvej prestávky ešte dvakrát. V prostrednej tretine kobylky opäť inkasovali po hlúpej chybe gól na 0:4 a vyzeralo to s nimi zle. Potom však celý tím zvýšil svoju aktivitu. V piatej minúte druhej tretiny Ondrej Kubička vybojoval v rohu loptičku, ktorú Lukáš Kozaňák naservíroval Jaroslavovi Málusovi na gól a bolo znížené na 1:4 z pohľadu kobyliek. Tá istá formácia potom strelila gól na 2:4 vďaka Regulymu. To bolo čo sa týka gólov v druhej tretine od chalanov všetko. V tejto fáze zápasu kobylky svojho súpera dosť tlačili a nepustili k ničomu. Znovu sa ale chalani dopustili zbytočných chýb, ktoré ich stáli tento raz tri inkasované góly a tak so do šatní pred poslednou tretinou šlo za stavu 2:5. V tretej tretine chalani pokračovali vo svojej aktivite, ale ako keby sa im smola lepila na florbalky a nie a nie streliť gól. Súper bol v tomto stretnutí vysoko efektívny a zvýšil svoje vedenie na 2:8. Kobylky sa ešte aj za tohto stavu snažili niečo spraviť s výsledkom a nakoniec sa im podarilo streliť ešte tri góly a zdramatizovať zápas. Stretnutie sa hralo vo výbornej diváckej atmosfére a skončilo prehrou rezervy kobyliek 5:8.
Zostava Grasshoppers: Król - Kozaňák, Bobuľa, Knapec, A. Hrín - Sedlák, Sudek, J. Kubička, O. Kubička, Málus, Reguly, Dudek, Šimurka, Krajči - Tréner Dudek.