Kde som na webe » HomePage » Články » Regionálna liga dorastencov
REGIONÁLNA LIGA DORASTENCOV
19.decembra 2015
V sobotu 19.12. 2015 sa odohralo 4. kolo regionálnej ligy dorastencov. Kobylky si v ňom zmerali sily s Mútnym a Likavkou.
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina - TJ FbK Hornets Mútne 3:5
(1:1, 1:2, 1:2)
Góly Grasshoppers: O. Kubička, Holík, Jančo
Vylúčenia: 1:1
Rozhodovali: Adamčík, Grobarčík
Diváci: 100
V úvode zápasu sa hráči oboch tímov len oťukávali a žiaden tím nechcel spraviť chybu ako prvý. V šestnástej minúte sa po chybe v obrane dostalo Mútne do vedenia 0:1. O minútu na to obranca Holík pekne vyviezol loptičku po ľavom mantineli a dobre umiestnenou strelou vyrovnal stav zápasu na 1:1. Tento stav sa do konca tretiny už nezmenil. V prostrednej tretine kobylky znovu pykali za svoje zbytočné chyby v obrane, ktoré súper využil a dostal sa do vedenia 1:3. Chalani po inkasovaných góloch zapli na vyššie obrátky a dostávali súpera pod tlak, z ktorého vyťažili do prestávky znižujúci gól z hokejky Janča. V poslednej tretine znovu kobylky tlačili svojho súpera, ale z tlaku nič nevyťažili, naopak súper chalanom zvonu odskočil na rozdiel dvoch gólov a to konkrétne na 2:4. Mladíci naďalej pokračovali vo svojej aktivite a znížili na 3:4 po výbornej prihrávke Janča, ktorú zakončil Ondrej Kubička. Ku koncu zápasu hrali kobylky presilovku, v ktorej gól nestrelili, ale inkasovali a definitívne stratili šancu na výhru. Zápas sa teda skončil výhrou Mútneho 3:5.
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina – Meteníci Likavka 3:1
(1:1, 2:0, 0:0)
Góly Grasshoppers: Knapec 2, Šupola
Vylúčenia: 0:1
Rozhodovali: Adamčik, Grobarčík
Diváci: 50
Chalani od začiatku zápasu súpera tlačili, ale znovu inkasovali gól ako prví. Celú tretinu kobylky búšili do súpera, často strieľali a skórovali v šesnástej minúte vďaka Šupolovi. V druhej tretine opäť chalani tlačili súpera a zásluhou dvoch presných zásahov Knapca odskočili súperovi na dva góly. Posledné dejistvo bolo také isté, ako prvé dve, až na to že nepadol gól. Zápas sa skončil výhrou kobyliek 3:1, ktoré si pripísali do tabuľky dva body.
Zostava Grasshoppers: Hazucha, Šuška - Bobuľa, Knapec, Holík - O. Kubička, Jančo, Mirt, Šupola, Šeling, Cvacho - Tréner Veneny, vedúci Lietava