Kde som na webe » HomePage » Články » 2.liga mužov
2.LIGA MUŽOV
30.januára 2016
V sobotu 30.1. 2016 sa odohralo 6. kolo druhej ligy mužov. Rezerva kobyliek v ňom nastúpila proti doposiaľ nezdolanému tímu Dukla Ružomberok.
Rozhodovali: Staš, Król
Kobylky nevstúpili do stretnutia moc dobre, keď už v druhej minúte inkasovali. Po ďalších dvoch zbytočných chybách za pár minút už chalani prehrávali 0:3. Bojovnosť a snaha tímu bola odmenená v štrnástej minúte, keď Miške nedal šancu súperovmu brankárovi a znížil na 1:3. O minútu nato si druhá formácia vypracovala peknú akciu, na konci ktorej bol Dobrovolný a kontaktným gólom znížil na 2:3. Do konca tretiny sa už chalanom nepodarilo vyrovnať, len pár sekúnd pred koncom sa ešte museli brániť presilovke Ružomberka. Do šatní sa tak po prvej tretine šlo za stavu 2:3. Na začiatku druhej tretiny sa museli kobylky ešte brániť presilovke, ktorú prečkali bez inkasovaného gólu. Ďalšia nepozornosť obrany viedla ku gólu Dukly na 2:4. Dvojica Juraj Kubička a Michal Miške to potom vzali na seba a prvý menovaný dvakrát pekne našiel Miškeho, ktorý vyrovnal stav zápasu na 4:4. Toto skóre vydržal až do konca druhého dejstva. V poslednej tretine sa znovu o slovo prihlásila útočná dvojica Miške a Kubička, ktorá otočila stav zápasu na 4:5. Kobylky potom naďalej zveľaďovali svoj náskok, keď skóroval ešte dvakrát Juraj Kubička a raz Krajči so Sudekom a Dobrovolným. Kobylky si tak po vcelku dobrom výkone prepísali víťazstvo nad lídrom druhej ligy v pomere 5:9.
Zostava Grasshoppers: Kováčik – Petrovič, Chládek, Sedlák, A. Hrin – J. Kubička, Miške, Sudek, O. Kubička, Krajči, Dobrovolný, Lietava, Šupola - Tréner Veneny