Juniorská extraliga pokračovala cez víkend posledným zápasom základnej časti.
20. kolo
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 1:10
(0:2, 0:3, 1:5)
Góly Grasshoppers: Dobrovolný 2, Chládek 2, Sedlák 2, Petrovič, Sudek, Hrin, Kyselica.
Vylúčenia: 2:0
Rozhodcovia: Kročko, Szabo
Diváci: 65
Úvod zápasu bol opatrný z oboch strán. Nikto nechcel spraviť chybu. Kobylky síce väčšinu času kontrolovali loptu no svojich hokejkách, no bez gólového efektu. Remízový stav trval dlho aj vďaka výborne chytajúcemu Solárikovi. Prvý gól zápasu padol až v poslednej minúte, keď na seba zobral zodpovednosť Petrovič a peknou individuálnou akciou poslal kobylky do vedenia. O sedemnásť sekúnd sa ešte dokázal presadiť Dobrovolný a po prvej tretine tak svietilo na tabuli skóre 0:2. Do druhej tretiny nastúpili kobylky v pozmenenej zostave, keď tréner Veneny poslal do hry len dve formácie, čo sa aj hneď začalo prejavovať. Kobylky svojho súpera dostávali pod tlak, vytvárali si množstvo šancí a hralo sa v podstate len na polovičke domácich florbalistov, no opäť tomu chýbala presná koncovka. Až v piatej minúte zýšil na 0:3 Chládek a necelé štyri minúty sa k nemu pridal aj kapitán Hrin. Následnú presilovú hru o dvoch hráčov však kobylky nedokázali využiť, na čom mal nemalý podiel brankár domácich. Do prestávky ešte pridal piaty gól kobyliek Chládek a po dvoch dejstvách tak bol stav 0:5. Do poslednej tretiny nastúpili kobylky opäť na tri formácie. Súper už nemal toľko šancí, no stále dokázal byť nebezpečný. Kobylky ale dokázali kontrolovať hru a pridávali ďalšie góly zásluhou Sudeka, Kyselicu, Dobrovolného a dva góly strelil Sedlák. Za stavu 0:10 sa už zápas len dohrával, vyzeralo to že Solárik udrží čisté konto, no po menšom zaváhaní sa domácim nakoniec podarilo streliť gól. Kobylky si tak do tabuľky pripísali dva body a po základnej časti skončili na druhom mieste. O týždeň sa začínajú prvé štvrťfinálové zápasy. Kobylky si ešte ale na svojho súpera musia počkať, keďže tabuľka nie je kompletná.
Zostava Grasshoppers: Solárik, Hazucha - Petrovič, Hrín, Imrišík, Chládek, Kuka, Sedlák – Miške, Sudek, Kubička, Dobrovolný, Kubička O., Kyselica, Krajčí, Šupola, Jančo, Mirt - Tréner Veneny, vedúci tímu Lietava.