Kde som na webe » HomePage » Články » 2.liga mužov
2.LIGA MUŽOV
28.februára 2016
V nedeľu 28.2.2016 sa odohralo 7. kolo druhej ligy mužov. Kobylky v ňom nastúpili proti domácemu FbK RAptORs.
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina B – FbK RAptORs 6:14
(0:5, 4:5, 2:4)
Góly Grasshoppers: Król 2, Jurčík 2, Kozaňák 2
Vylúčenia: 0:1
Rozhodovali: Ujček, Molnár
Vstup do zápasu chalanom veľmi nevyšiel, keď sa súper presadil už v piatej minúte stretnutia. Nedôraznú hru kobyliek trestal súper ďalšími gólmi a do konca tretiny ich pridal ešte štyri. Snahu chalanom nemožno uprieť, no chýbalo im šťastie v koncovke. Do šatní sa po prvej tretine šlo za stavu 0:5. V druhej tretine boli chalani stále aktívni, strieľali z rôznych pozícií, no súper bol znovu efektívny a pridal ďalší gól na 0:6. O chvíľu na to unikol Jurčík, ktorý znížil na 1:6. Súper opäť trestal chyby kobyliek a do konca tretiny pridal ďalšie štyri góly. Chalanom sa podarilo v tejto tretine trikrát znížiť, keď sa dvakrát presadil Król a raz Kozaňák. Stav po druhej tretine bol 4:10. V poslednej tretine sa chalani snažili aspoň trochu upraviť výsledok a to sa im aj podarilo vďaka Jurčíkovi a Kozaňákovi. Súperovi sa v tejto tretine podarilo pridať ešte štyri góly a definitívne si nimi poistiť výhru. Rezerva kobyliek v tomto zápase podľahla RAptORsu 6:14
Zostava kobyliek: Kováčik – Kozáňák, I. Veneny, Dudek – O. Kubička, Šupola, Reguly, Kováč, Król, Jurčík - Tréner Dudek