Kde som na webe » HomePage » Články » A-tým mužov postupuje do semifinále
A-TÝM MUŽOV POSTUPUJE DO SEMIFINÁLE
13.marca 2016
V sobotu 12.3.2016 kobylky vycestovali do Prešova odohrať 3. zápas štvrťfinále play-off. Po dvoch domácich výhrach si kobylky niesli do Prešova vedenie 2:0 v sérii.
Počet divákov: 90
Prvá tretina pre kobylky neprebiehala ideálne. Svoje šance nepremieňali a súperovi, svojou nedôraznou hrou šance ponúkali. Z dvoch z nich aj inkasovali. V druhej časti hry sa hra kobyliek veľmi nezlepšila. Najprv jeden gól dostali, no do hry sa dostali pár sekúnd pred sirénou zásluhou Málusa. V tretej tretine sa podarilo kobylkám vyrovnať, keď najskôr znížil Francl a v záverečnej minúte skóroval Galovič. V predĺžení však kobylky dostali rozhodujúci gól. Prešov tak znížil stav série na 1:2.
Zostava Grasshoppers: Turiak, Kružel - Kvasnica, Lelák, Veneny, Hrín A., Baránek, Imrišík - Galovič, Trúnek, Málus, Hrín M., Francl, Hruška, Masarovič, Miške, Kozaňák, Chládek - Tréner Veneny.
V nedeľu 13.3.2016 sa chceli kobylky Prešovčanom revanšovať za sobotnú prehru a ukončiť tak sériu.
Počet divákov: 115
Do zápasu vstúpili oba tímy v plnom nasadení. Hra bola veľmi vyrovnaná. Domáci nevyužili dve presilové hry, naopak kobylky sa ujali vedenia v závere tretiny zásluhou Masaroviča. V druhej časti hry pokračovala koncentrovaná hra na oboch stranách. Kobylky zvýšili na 2:0, keď sa presadil Hrín M., no do prestávky ešte domáci znížili. V tretej tretine kobylky konečne zlomili odpor súpera a stav zápasu upravili Kvasnica a Málus na konečných 4:1 pre kobylky. Kobylky tak postúpili do semifinále play-off po výhre 3:1 v sérii. V ňom sa stretnú s minuloročným finalistom ATU Košice.
Zostava Grasshoppers: Turiak, Kružel - Kvasnica, Lelák, Veneny, Hrín A., Baránek, Petrovič - Galovič, Trúnek, Málus, Hrín M., Grlický, Hruška, Masarovič, Miške, Kozaňák, Chládek - Tréner Veneny.