Kde som na webe » HomePage » Články » Kobylky vycestovali do Rožnova pod Radhoštěm
KOBYLKY VYCESTOVALI DO ROŽNOVA POD RADHOŠTĚM
21.august 2016
V sobotu 20.8.2016 vycestovali kobylky do Rožnova pod Radhoštěm, kde odohrali zápasy najskôr juniori a potom muži zápas proti miestnym sršňom.
Juniori
1. FBK Rožnov pod Radhoštěm - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 6:7
Góly kobyliek: Vrábel 2, Jančo 2, Mičiak, Malík, Kuka.
V úvode zápasu si vytvorili kobylky trojgólový náskok, ktorí domáci v závere zápasu dokázali znížiť na rozdiel jedného gólu. Kobylky si víťazstvo 7:6 v závere ustrážili. V doplňujúcich nájazdoch boli úspešnejší domáci, ktoré sršni vyhrali 1:0.
Zostava kobyliek: Hazucha, Špilák - Kuka, Imrišík, Cvacho, Sedlák, Ftorek - Jančo, Vrábel, Piovár, Mičiak, Mirt, Kubička O., Kyselica, Šupola, Balák, Malík, Tulák.
Muži
1. FBK Rožnov pod Radhoštěm - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 8:4
Góly kobyliek: Hrín 3, Miške.
Napriek množstvu šanciam prehrali úvodnú tretinu kobylky 0:3. V druhej tretine kobylky zlepšili streleckú mušku a do šatní sa odchádzalo za stavu 4:2 pre domácich. Šesť minút pred koncom znížili kobylky na 4:5, ale po individuálnych chybách a zbytočnom vylúčení nakoniec prehrali 4:8. Kobylky v zápase doplatili na nepremieňanie šancí, individuálne chyby a zbytočné vylúčenia. Chuť si napravili kobylky v doplňujúcich nájazdoch, ktoré vyhrali 4:3.
Zostava kobyliek: Kováčik, Gajdoš - Petrovič, Kuka, Baránek, Imrišík, Veneny, Chládek - Galovič, Málus, Hrín, Pazdera, Hruška, Kyselica, Kubička J., Miške, Sedlák, Kubička O.
Najbližšie odohrajú kobylky prípravný zápas už tento pondelok 22.8.2016 o 17:00, kedy privítajú na domácej palubovke ŠH Vendelína Javorku tím FBK Turany.