Kde som na webe » HomePage » Články » Kobylky vycestovali do Otrokovic
KOBYLKY VYCESTOVALI DO OTROKOVIC
04.septembra 2016
V sobotu 3.9.2016 vycestovali kobylky do Otrokovíc, kde odohrali juniori a muži zápas s miestnymi extraligovými pantermi. Pre zranenia a reprezentačné povinnosti nemohli na zápasy vycestovať viacerí hráči.
Juniori
Panthers Otrokovice - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 7:5
(2:3, 1:1, 4:1)
Góly kobyliek: Mirt 2, Šeling 2, Vrábel.
Kobylky viedli po dvoch tretinách 4:3, ale v záverečnej tretine dokázali domáci otočiť zápas.
Zostava kobyliek: Gajdoš, Hazucha, Špilák - Petrovič, Ftorek, Sedlák, Cvacho - Jančo, Vrábel, Šupola, Mirt, Šeling, Kubička O., Tulák.
Muži
Panthers Otrokovice - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 6:1
(3:0, 2:0, 1:1)
Gól kobyliek: Galovič.
Od úvodu zápasu diktovali tempo hry domáci, ktorí si vytvárali množstvo šancí. Kobylky pozorne bránili, vyrážali do protiútokov, ale napriek tomu prehrávali po dvoch tretinách 0:5. V závere zápasu sa dokázal presadiť Galovič. Kobylky môže mrzieť množstvo nevyužitých presiloviek.
Zostava kobyliek: Sak, Kováčik, Gajdoš - Kvasnica, Petrovič, Baránek, Veneny - Galovič, Málus, Kubička O., Pazdera, Sedlák, Hruška, Masarovič, Krajči, Keblovský.