Kde som na webe » HomePage » Články » 2. liga mužov región stred
2.LIGA MUŽOV, REGION STRED
08.októbra 2016
V sobotu 8.10.2016 sa začala prvým kolom druhá liga mužov. Rezerva kobyliek v ňom odohrala stretnutie proti domácemu tímu FbK Turany.
Fbk Turany – FBC Grasshoppers AC UNIZA „B“ 5:8
(0:3, 2:3, 3:2)
Góly Grasshoppers: Vlček a Keblovský 2, Lieteva, Mičiak, O. Kubička, Król
Vylúčenia: 1:2
Diváci: 7
Rozhodovali: Kubička, Hrivnák
Kobylkám veľmi dobre vyšiel úvod stretnutia, keď sa už v druhej minúte presadil obranca Keblovský. Domáci po inkasovanom góle zvýšili svoju aktivitu a často tlačili rezervu kobyliek, ale skórovať sa im nepodarilo. Chalani sa často spoliehali na rýchle kontry a po jednej takej z nich sa presadil Lietava. Ku koncu prvej tretiny ešte stihol zvýšiť vedenia na 0:3 Vlček. Začiatok druhej tretiny akoby chalani ostali ešte v šatni a súper nedôraznú hru využil a znížil na 2:3. Tento moment kobylky dokázal nakopnúť a začali viac bojovať ako v prvej tretine. Súper aj v druhej tretine dosť dlho dokázal tlačiť kobylky, ktoré dokázali odpovedať po rýchlych brejkoch, keď sa presadili postupne Mičiak, Vlček a O. Kubička. V tretej tretine prišli opäť chyby, ktoré súper využil a znížil na 4:6. Hra mala v podstate podobný obraz ako v prvých dvoch tretinách, no kobylky boli efektívnejšie a strelili dva góly vďaka Królovi a Vlčekovi. Zápas sa teda skončil výhrou kobyliek 5:8. Veľmi dobrý výkon v bráne podal Martin Gajdoš, ktorý neraz chytil už čistý gól.
Zostava Grasshoppers: Gajdoš – Scheer, Hlavatý, Keblovský, Król – Lietava, O. Kubička, Štefanko, Mičiak, Vlček, Piovár.