Kde som na webe » HomePage » Články » Druha liga mužov
DRUHA LIGA MUŽOV
23.októbra 2016
V nedeľu 23.10. 2016 cestovala rezerva kobyliek na 2. kolo druhej ligy mužov do Rabče, kde si zmerala sily so Zvolenom.
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina „B“ – ŠK 1. FBC Zvolen 10:4
(4:0, 3:1, 3:3)
Góly Grasshoppers: Kyselica 4, O. Kubička 4, Lietava, Vlček
Vylúčenia: 1:2
Diváci: 15
Rozhodovali: Žilka, Hrivnák
Oba tímy vstúpili do stretnutia opatrne a so snahou urobiť čo najmenej chýb, preto bol bezgólový stav stretnutia pomerne dlho. Až v 13. minúte sa presadil dôrazný útočník Vlček, ktorý dorazil loptičku do brány súpera. Kobylky s prehľadom kontrolovali priebeh stretnutia, keď sa ešte do prestávky presadili Lietava, Kyselica a v presilovke O. Kubička. Chalani nepoľavili ani v druhej tretine. Dodržiavali taktické pokyny trénera a konto súpera zaťažili ďalšími tromi gólmi. Začiatok tretej tretiny kobylky mierne zaspali a súper sa dvoma gólmi ešte snažil dostať do zápasu. K žiadnemu obratu zo strany hostí nakoniec nedošlo. Chalani ukázali svoje ofenzívne schopnosti a v tretej tretine dokázali streliť ešte tri góly. Zápas sa skončil výhrou kobyliek v pomere 10:4. Vyzdvihnúť treba aj výkon brankára Saka, ktorý chalanov neraz veľmi dobre podržal.
Zostava Grasshoppers: Sak – Kuka, Petrovič, Scheer, Keblovský – Kyselica, Štefanko „C“, Lietava, Pazdera, Hlavatý, Vrábel, O. Kubička, Vlček, Mičiak - Tréner Lietava