Kde som na webe » HomePage » Články » 2.liga mužov
2.LIGA MUŽOV
06.novembra 2016
V nedeľu 6.11. pokračovala svojim 3. kolom 2. liga mužov. Kobylky cestovali do Kremnice, kde odohrali zápas proti Rimavskej Sobote.
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina „B“ - FBC Slovan Rimavská Sobota 19:4
(4:0, 6:2, 9:2)
Góly Grasshoppers: Chládek 4, Sedlák 3, Pazdera 3, Šimčisko 2, Štefanko 2, Vlček 2, Piovár, Hlavatý, Lietava
Vylúčenia: 2:4
Rozhodovali: Staš, Kubička
Zápas od začiatku kontrolovali kobylky a ako prvý aj viedli zásluhou presnej strely obranu Sedláka. Podobný obraz mala hra aj po úvodnom góle, na ktoré ešte naviazali do konca prvej tretiny Pazdera, Lietava a znovu Sedlák. V druhej tretine si kobylky opäť vytvárali množstvo šancí, párkrát ale zabudli aj na zadné vrátka, čo súper potrestal dvoma gólmi. Tieto góly však chalanov vôbec nerozhodili, naopak nakopli ich ku zlepšenému výkonu a zvýšením vedenia na 10:2 pred treťou tretinou. Veľká aktivita a dobrý výkon kobyliek pokračovala aj poslednej tretej tretine, v ktorej sa chalanom podarilo skórovať až 9 krát. Zápas sa tak skončil výhrou kobyliek v pomere 19:4. Po tomto zápase má rezerva kobyliek na konte plný počet 6 bodov a vedie tabuľku 2. ligy mužov.
Zostava Grasshoppers: Sak – Chládek, Sedlák, Hlavatý – Lietava, Piovár, Štefanko, Pazdera, O. Kubička, Gajdoš, Šimčisko, Vlček - Vedúci a tréner Lietava