V sobotu 12. novembra cestovali do kobylky do Košíc, aby tam odohrali duel s nováčikom Extraligy a priebežne posledným tímom Žltý Sneh Košice.
Žltý Sneh Košice - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 4:3
Góly Grasshoppers: 45., 54. Miške, 54. Galovič
Vylúčenia: 1:1
Rozhodovali: Vrba, Boháčová
Počet divákov: 80
Kobylky pristúpili k zápasu zodpovedne. Mali hru pod kontrolou, ale zo šancí, ktoré si vypracovali, nedokázali streliť gól. Domáci tak stále boli v hre a postupom času dokázali hru vyrovnať. V úvodnej tretine gól nepadol. Druhé dejstvo pokračovalo v podobnom duchu ako skončilo to úvodné. Prvý gól sa podarilo streliť domácim. Tí následne využili aj presilovú hru a dostali sa tak do vedenia 2:0. Kobylky v tom momente stiahli hru na dve formácie. V prostrednej tretine síce gól nevsietili, ale v tej tretej sa konečne rozvlnila sieť aj za chrbtom domáceho brankára. Kobylky dokázali sériou troch gólov otočiť stav stretnutia. Dva zásahy zaznamenal Miške a jedenkrát sa presadil Galovič. Domáci však neskladali zbrane a takmer okamžite vyrovnali. Košičania následne dostali kobylky pod tlak a podarilo sa im zvýšiť na 4:3. Ani pri hre bez brankára kobylky neskórovali a tak si domáci pripísali prvú výhru v sezóne. Kobylky naopak zažívajú veľmi slabé obdobie a s deviatimi bodmi ostávajú na predposlednom mieste v tabuľke.
Zostava kobyliek: Kováčik, Kružel - Kvasnica, Baránek, Veneny, Chládek, Kuka, Petrovič - Hrín M., Galovič, Novák, Málus, Kyselica, Pazdera, Miške, Hruška, Sedlák