17.novembra 2016
Vo štvrtok 17.11.2016 pokračovala svojim 3. kolom regionálna liga dorastu kde si kobylky zmerali sily s 1FbK Banská Bystrica a Horehronec Brezno.
FBC Grasshoppers AC UNIZA pri CVČ Žilina – 1.FbK BCF Banská Bystrica 20:6
(8:2, 7:1, 5:2)
Góly Grasshoppers: Vrábel 5, Šeling 3, Tulák 3, Malík 2, Mirt 2, Cvacho 2, Jančo, Kelbel, Gavlák
Vylúčenia: 0:6
Diváci: 9
Rozhodovali: Majer, Lakomčík
V úvode zápasu kobylky vykračovali ľahkým tempom, kde málo strieľali na bránu. Prvý gól v zápase sa do siete súperovi z Banskej Bystrice podarilo streliť Šelingovi. Súper po buli využil chybu v obrane kobyliek a dokázal skórovať. Kobylky však zabrali a po zaznení klaksónu sa do šatní odchádzalo za stavu 8:2. Nasledovala 2. tretina a to hneď aj s ďalším gólom kobyliek v 50. sekunde. Kobylky začali na súpera vytvárať tlak, čo sa ukázalo aj na výsledku 15:3 pred koncom 2. tretiny. V 3. tretine sa súper snažil výsledok znížiť a tak sa banskobystričanom podarilo streliť 2 góly do siete Šušku. Kobylky ešte dokázali zvýšiť konečné skóre na 20:6.
FBC Horehronec Brezno – FBC Grasshoppers AC UNIZA pri CVČ Žilina 1:10
(0:1, 1:3, 0:6)
Góly Grasshoppers: Šeling 2, Vrábel, Ftorek, Jančo, Cvacho, Tulák, Malík, Mirt, Kelbel
Vylúčenia: 3:2
Diváci: 31
Kobylky sa zo začiatku snažili prekvapiť súpera a ich tlak zakončil do siete Šeling. Súper neváhal a po chybách obrany vystrelil niekoľko krát na bránu, ale ani raz neskóroval a tak 1. tretina skončila vedením kobyliek 0:1. Na začiatku 2.tretiny sa ako prvým podarilo skórovať kobylkám, súper a v polovici 2. tretiny upravil na 1:2. Ku koncu druhej tretiny sa podarilo skórovať Jančovi a tak sa odchádzalo do šatní za stavu 1:3. Počas tretej tretiny išli kobylky za cieľom čo najviac strieľať na bránu, čo sa im aj podarilo a tak zápas skončil výsledkom 1:10.
Zostava Grasshoppers: Hazucha, Šuška - Kelbel, Ftorek, Cvacho, Michalčík, Šeling, Sypták - Mirt, Jančo, Piovár, Tulák, Gavlák, Hrobár, Vrábel, Malík - Tréner Lietava