Kde som na webe » HomePage » Články » Extraliga juniorov
EXTRALIGA JUNIOROV
20.novembra 2016
V nedeľu 20.11.2016 pokračovala Extraliga juniorov 11. kolom. Mladé kobylky cestovali do Ružomberka, kde odohrali zápas proti Meteníkom z Likavky.
Meteníci Likavka – FBC Grasshoppers AC UNIZA 5:15
(1:3, 3:5, 1:7)
Góly Grasshoppers: Mirt3, Šeling 2, Šimčisko 2, O. Kubička 2, J. Kubička 2, Kuka 2, Cvacho, Kyselica
Vylúčenia: 3:5
Diváci: 36
Kobylky mali lepší štart do zápasu, keď sa už v 2. minúte po úniku presadil O. Kubička. Ten istý hráč o chvíľu potom opäť skóroval a zvýšil stav stretnutia na 0:2. Chalani mali hru pod kontrolou, ale boli v tomto zápase aj dosť často vylučovaní. Oslabenie sa im podarilo úspešne ubrániť a dokonca po rýchlom protiútoku skóroval Mirt. Potom ale prišli aj chyby v obrane a jednu z nich súper využil a znížil na 1:3. Viac gólov v prvej tretine už nepadlo a tak sa šlo do šatní za stavu 1:3. V druhej tretine chalani poľavili z tempa, ktoré mali v prvej tretine. Znovu sa ale museli brániť oslabeniu, ktoré opäť ubránili a skóroval v ňom Mirt. Nedôrazná hra stála kobylky dva inkasované góly. Našťastie sa súperovi nepodarilo vyrovnať a chalanov tieto inkasované góly nakopli k zlepšeniu výkonu. Strelili ďalšie dva góly a dostali sa do hernej pohody. Tretia tretina sa už v podstate len dohrávala. Chalani sa v nej opäť vyburcovali ku kvalitnému výkonu. Zahrali si v nej aj päťminútovú presilovku, v ktorej strelili dva góly. Výsledok zápasu si bez väčších problémov postrážili, zvíťazili 5:15 a pripísali si do tabuľky juniorskej Extraligy ďalšie 2 body.
Zostava Grasshoppers: Hazucha, Gajdoš – Hlavatý, Cvacho, Kyselica, Šeling, Kuka, Ftorek – Vrábel, J. Kubička „C“, Šupola, O. Kubička, Jančo, Vlček, Tulák, Mirt, Šimčisko - Tréner Lietava