Kde som na webe » HomePage » Články » Druhá liga mužov
DRUHA LIGA MUŽOV
27.novembra 2016
V sobotu 26.11.2016 pokračovala 2. liga mužov 4. kolom. Rezerva kobyliek cestovala do Turian, kde odohrala zápas proti Žiaru nad Hronom.
CVČ Žiar nad Hronom Pirátos – FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina „B“ 3:18
(0:7, 3:4, 0:7)
Góly Grasshoppers: Hruška 5, O. Kubička 3, Mičiak2, Štefanko2, Málus 2, Sedlák, J. Kubička, Miklúš
Vylúčenia: 3:1
Diváci: 10
Rozhodovali: D.Kubička, Staš
Kobylky vstúpili do zápasu aktívne. Hneď v 2. minúte využili presilovú hru zásluhou O. Kubičku. Chalani v tempe pokračovali aj naďalej a súperovi do prvej prestávky nasúkali ďalších 6 gólov, o ktoré sa postarali dvakrát O. Kubička a po jednom presnom zásahu pridali Miklúš, Štefanko a Sedlák. V druhej tretine kobylky mierne poľavili z tempa nevyhli sa niekoľkým chybám a inkasovali 3 góly. Súper takisto veľakrát chyboval a kobylky to využili strelením štyroch gólov a zvýšil už aj tak dosť pohodlný náskok. Tretia tretina priniesla opäť strelecký koncert v podaní kobyliek, ktoré strelili znovu ako v prvej tretine 7 gólov. Zápas sa tak skončil výsledkom 3:18. Kobylky si do tabuľky 2. ligy mužov pripísali 2 body a naďalej sú tak na čele tabuľky bez straty bodu.
Zostava Grasshoppers: Solárik – Miklúš, Sedlák, Hlavatý – O. Kubička, J. Kubička, Málus, Mičiak, Štefanko „C“, Hruška - Tréner Veneny