Kde som na webe » HomePage » Články » 2.liga mužov, region Stred
2.LIGA MUŽOV, REGION STRED
11.decembra 2016
V sobotu 10.12. pokračovala 2.liga mužov 5. kolom. Rezerva kobyliek cestovala do Turian, kde odohrala zápas proti FBK RaptORs.
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina „B“ - FBK RaptORs Rabča 9:6
(0:0, 6:1, 3:5)
Góly Grasshoppers: Vavrica 2, Šupola 2, O. Kubička 2, Málus 2, Hruška
Vylúčenia: 0:1
Diváci: 12
Rozhodovali: Mazúch, Ujček
Oba tímy vstúpili do zápasu veľmi opatrne, čo sa prejavilo aj na nerozhodnom skóre po prvej tretine. V druhej tretine kobylky skórovali ako prvé, keď sa po štandardnej situácii presadil dorážajúci Hruška. Chalani od tohto momentu ožili a s prehľadom začali kontrolovať vývoj stretnutia. V tejto tretine sa gólovo presadili až šesťkrát a vytvorili si tak pohodlný náskok. Tretiu tretinu chalani zo začiatku nevypustili a pridali ďalšie 3 góly. Potom však poľavili a súper tieto zaváhania využil a upravil skóre na konečných 9:6. Kobylky môže tešiť zisk dvoch bodov, vďaka ktorým ostávajú na čele tabuľky 2.ligy mužov, no mrzieť ich môže záver zápasu, v ktorom zbytočne inkasovali až 5 gólov.
Zostava Grasshoppers: Kováčik – Vavrica, Hlavatý, Keblovský, Scheer – O. Kubička, Málus, Šupola, Mičiak, Štefanko, Hruška - Vedúci tímu Štefanko