Kde som na webe » HomePage » Články » 2.liga mužov, region stred
2.LIGA MUŽOV, REGION STRED
07.januára 2017
V sobotu 7.1.2017 pokračovala 2.liga mužov 7. kolom. Rezerva kobyliek cestovala do Badína na zápas proti Turanom.
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina „B“ – FbK Turany 5:6
(1:3, 1:2, 3:1)
Góly Grasshoppers: Šupola 2, Lietava, Vrábel, Hlavatý
Vylúčenia: 1:3
Diváci: 2
Rozhodovali: Čierny, Majer
Kobylky nevstúpili do stretnutia veľmi aktívne a už v 2. minúte prehrávali 0:1. Krátko nato, ale Šeling z obrany vyviezol loptičku, ktorú na dvakrát dorazil do siete Šupola a vyrovnal na 1:1. Chalani nehrali zle, ale zabúdali na zadné vrátka, čo súper využil a do konca prestávky strhol vedenie na svoju stranu na 1:3. Vstup do druhej tretiny bol pre kobylky oveľa lepší ako do tej prvej. Súpera často tlačili a kontaktným gólom Vrábla sa snažili dostať do zápasu. Šancí na vyrovnanie mali chalani dosť, ale znovu sa potvrdilo staré známe nedáš dostaneš. Súper využil zaváhania v obrane kobyliek a pred poslednou tretinou si vytvoril náskok 2:5. Kobylky v tretej tretine zapli na plné obrátky a vyrovnali stav zápasu na 5:5. Potom však na konci zápasu súper podnikol protiútok, ktorý obrana kobyliek dokázala zastaviť len za cenu faulu. Z nariadeného trestného strieľania Turany rozhodli o svojom víťazstve 5:6. Kobylky v tomto stretnutí stratili prvé body v 2. lige mužov.
Zostava Grasshoppers: Gajdoš – Štefanko, Hlavatý, Šeling – O. Kubička, Lietava, Vrábel, Miklúš, Šupola, Janoušek