Cez víkend pokračovala Extraliga juniorov 16. a 17. kolom. Kobylky na domácej palubovke privítali Prešov a Žltý Sneh Košice.
FBC Grasshoppers AC UNIZA – FBC Mikuláš Prešov 10:1
Góly Grasshoppers: Šeling 2, Borik 2, O. Kubička 2, Kuka, Jančo, Tulák, Ftorek
Vylúčenia: 3:2
Diváci: 20
Rozhodovali: Kolesárová, Kučera
Oba tímy mali opatrný vstup do zápasu. Kobylky si ale postupom času začali vytvárať dobré šance a jednu z nich využil obranca Kuka, ktorý tak otvoril skóre zápasu. Následne sa však chalani nechali zbytočne vylúčiť a súperovi sa podarilo vyrovnať. Kobylky si do konca tretiny ešte prinavrátili vedenie na 2:1. V druhej tretine sa chalani do súpera zahryzli a veľa mu toho nedovolili. Výsledkom tejto snahy bolo strelenie šiestich gólov a zisk pohodlného vedenia. Tretia tretina bola v podstate už len v znamení dohrávania. Kobylky naďalej tlačili svojho súpera a pridali dva góly, ktoré im bohato stačili na postráženie už aj tak vysokého náskoku. Súper hrozil najmä z brejkov, s ktorými si poradil spoľahlivý brankár Gajdoš. Zápas sa tak skončil výhrou kobyliek v pomere 10:1.
Zostava Grasshoppers: Gajdoš, Hazucha – Hlavatý, Cvacho, Kuka, Kelbel, Imrišík, Ftorek – O. Kubička, Vrábel, Vlček, Tulák, Šupola, Šeling, Borik, Jančo - Tréner Baránek, vedúci Lietava
Rozhodovali: Bulko P. a Bulko M.
Kobylky začali aktívne a snažili sa napádať súperovu rozohrávku. Skóre po úniku otvoril Vlček, ktorý strelou spoza obrancu prekonal súporovho brankára. Do prestávky na jeho gól nadviazali ešte Imrišík a Ftorek. V druhej tretine chalani zvýšili svoju aktivitu, výsledkom čoho bolo vedenie 6:1. Škoda, že sa občas nechávali zbytočne vylúčiť. Oslabeniam sa ale bez problémov ubránili. V tretej tretine sa mierne pozmenená zostava snažila o zvýšenie náskoku. To sa im podarilo zásluhou Šelinga a Hlavatého. Zápas sa tak skončil výhrou kobyliek 8:1.
Zostava Grasshoppers: Gajdoš, Hazucha – Hlavatý, Cvacho, Kuka, Kelbel, Imrišík, Ftorek – O. Kubička, Vrábel, Vlček, Tulák, Šeling, Borik, Jančo, Piovár, Sedlák - Tréner Veneny, vedúci Lietava