Kde som na webe » HomePage » Články » 2.liga mužov, region stred
1.LIGA MUŽOV, REGION STRED
22. január 2017
V sobotu 21.1.2017 pokračovala 2.liga mužov 9. kolom. Rezerva kobyliek cestovala do Detvy na zápas proti Zvolenu.
ŠK 1. FBC Zvolen – FBC Grasshoppers AC UNIZA „B“ 8:6
(4:1, 2:2, 2:3)
Góly Grasshoppers: Šimčisko 3, Keblovský 2, Janoušek
Vylúčenia: 0:0
Rozhodovali: Bodor, Rádnoti
Oba tímy mali opatrný vstup do zápasu. Skóre otvoril ako prvý Zvolen, ktorý dotlačil loptičku za brankára Saka. Na vyrovnanie sa ale nemuselo čakať dlho. Šimčisko ideálne vystrelil z ľavého krídla a nedal šancu brankárovi súpera. Kobylky však chybovali v obrane a to sa im stalo osudným. Súper bol pred bránou veľmi dôrazný a do prestávky strhol vedenie na svoju stranu na 4:1. Chalanov tento moment nabudil a do druhej tretiny vstúpili veľmi aktívne. Odmenou im bolo skontaktovanie vedenia na 4:3. Znovu sa ale stalo to čo aj v prvej tretine. Ako náhle sa kobylky dotiahli na súpera začali robiť chyby a súper ich znovu potrestal. Do konca druhej prestávky pridal Zvolen 2 góly a zvýšil tak stav na 6:3. Tretia tretina bola opäť podobná ako tá druhá. Kobylky sa opäť dotiahli na súpera na rozdiel jedného gólu, no znovu akosi zabudli na zadné vrátka, čo súper trestal. Chalani sa stále snažili, ale otočiť stav a ani vyrovnať sa im už nepodarilo. Zápas sa tak skončil výsledkom 8:6
Zostava Grasshoppers: Sak - Štefanko, Kubička O., Scheer, Šimčisko, Lietava, Janoušek, Miklúš, Bartoš, Kuka, Mičiak, Keblovský - Tréner Lietava