Regionálna liga dorastencov pokračovala 7. kolom v Turanoch kde si kobylky zmerali sily proti florbalistom zo Zvolena a Slovanu Rimavskej Sobote.
ŠK 1. FBC Zvolen – FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 2:13
Góly Grasshoppers: Jančo 3, Cvacho 3, Piovár 2, Ftorek 2, Mirt, Šeling, Kelbel
Vylúčenia: 3:0
Rozhodcovia: Laštík L, Laštík M
Diváci: 25
Do úvodnej tretiny nastúpili kobylky s cieľom dať aspoň prvé štyri góly. Prvým strelcom gólu v zápase bol Piovár, ktorý po nahrávke Vlčeka vystrelil na súperovu bránu. Hra postupne naberala rýchlejšie tempo a stav stretnutia v polovici prvej tretiny bol 2:5. Do druhého dejstva kobylky ešte využili minútu presilovej hry, keď sa podarilo skórovať Ftorekovi po nahrávke Mirta. V polovici stretnutia na časomiere svietil stav 2:7. V závere druhej tretiny začal súper aktívne brániť a kobylky sa nedokázali presadiť. Nasledovala posledná tretia tretina, ktorá priniesla dve presilové hry pre kobylky, z ktorej sa podarilo skórovať iba jeden krát a to Ftorekovi po nahrávke Mirta.
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina – FBC Slovan Rimavská Sobota 13:6
(3:2, 6:2, 4:2)
Góly Grasshoppers: Mirt 3, Vlček 3, Cvacho 2, Jančo 2, Šeling, Vrábel, Kelbel
Diváci: 40
Súper zo začiatku zatlačil na kobylky, ktorému sa podarilo v piatej minúte zápasu skórovať. Hneď na to sa podarilo kobylkám odpovedať na inkasovaný gól, keď do siete súpera strelil gól Mirt po skvelej nahrávke Vlčeka. V polovici prvej tretiny na časomiere svietil stav 2:1 pre kobylky. Do šatne pribudol ešte jeden gól na každej strane a tak stav po prvej tretine bol 3:2. Nasledovalo druhé dejstvo, kde sa hralo štýlom nedáš dostaneš. Ku koncu druhej tretiny kobylky zatlačili súpera, kde vystrelili a zasiahli súperovu sieť až štyri krát s necelým minútovým rozdielom. Nasledovala tretia tretina, kde sa súperovi podarilo počas hry dostať do nájazdových brejkov a presadiť sa dva krát. V prvej polovici tretej tretiny svietil na časomiere stav 12:5. Tesne pred koncom stretnutia nasledovala presilová hra kobyliek, ktorú kobylky nevyužili.
Zostava Grasshoppers: Hazucha – Michalčík, Šeling, Zelník, Kelbel, Ftorek, Malík, Kobyliak – Tulák, Vlček, Cvacho, Jančo, Vrábel, Piovár, Mirt - Tréner Lietava.