Kde som na webe » HomePage » Články » 2.liga mužov, region stred
2.LIGA MUŽOV, REGION STRED
20.februára 2017
Mužská druhá liga pokračovala dosť náročným víkendom (18.-19.2.2017) pre rezervu kobyliek, kde v sobotu počas doobedia odohrali zápas so súperom z Košíc a vo večerných hodinách z Rimavskej Soboty. Následne v nedeľu vycestovali do Badína, kde si zmerali sily s domácim výberom FPS Banská Bystrica.
FBC Red Wings Košice – FBC Grasshoppers AC UNIZA ,,B´´ 5:11
(1:1, 1:6, 3:4)
Góly Grasshoppers: Štefanko 2, Lietava 2, Kupola 2, Mikluš 2, Kuka, Vlček, Vrábel
Diváci: 15
Vylúčenia: 1:0
Rozhodovali: Laštík L, Laštík M
V úvode zápasu, v necelej prvej polovici tretiny sa podarilo skórovať hráčom Košíc do siete Sáka. V pätnástej minúte vyrovnávajúci gól strelil Štefanko. Do konca sa stav nezmenil. Nasledovalo druhé dejstvo kde sa kobylkám podarilo skórovať až šesť krát. Stav stretnutia po konci druhej tretiny bol 2:6 pre vedúce kobylky. V tretej tretine súper dokázal skóre znižovať, kde následne kobylky odpovedali na inkasované góly.
FBC Slovan Rimavská Sobota – FBC Grasshoppers AC UNIZA ,,B´´ 15:7
(6:2, 5:3, 4:2)
Góly Grasshoppers: Kuka 3, Mičiak, Ivan, Štefanko, Vrábel
Diváci: 8
Vylúčenia: 1:4
Rozhodovali: Majer, Drienka
V zápase zo začiatku kobylky boli opatrné a čakali na súperovu chybu. Práve to sa im nevyplatilo a tak po chybe v obrannej časti sa podarilo skórovať súperovi. Slovanisti pritláčali na kobylky, kde sa im podarilo ešte skórovať. Nasledovala oslabová hra kobyliek po treste brankára Hazuchu. Súperovi sa nepodarilo presilovej hre skórovať. Prvej polovici sa po tlaku podarilo skórovať Vrábelovi. Následne súperovu sieť ešte pred koncom prestrelil Kuka. V druhom dejstve po chybách obrany začal súper využívať útoky do prečíslenia, kde sa slovanistom podarilo skórovať. Následne kobylky na tlak odpovedali rýchlymi protiútokmi, keď sa presadil dva krát Kuka a jeden krát Ivan. Tesne pred koncom ešte nasledoval trestný nájazd pre súpera, ktorý skončil v prospech kobyliek. V tretom dejstve sa kobylky snažili ešte skóre znížiť, ale to sa im nepodarilo.
Zostava: Sak, Hazucha – Scheer, Ivan, Mikluš, Bartoš, Kuka, Šeling – Lietava, Štefanko, Šupola, Mičiak, Vrábel, Vlček - Hrajúci tréner Lietava