Kde som na webe » HomePage » Články » Extraliga juniorov
EXTRALIGA JUNIOROV
20.februára 2017
Extraliga juniorov pokračovala cez víkend svojím posledným kolom. Kobylky vycestovali do Trenčína kde odohrali zápas proti miestnemu 1. FBC.
Diváci: 80
Zápas v ktorom prakticky o nič nešlo, keďže žiaden z tímov už nemohol vylepšiť svoje tabuľkové postavanie sa začal aktívne na oboch stranách. Kobylky si vytvárali veľa gólových príležitostí. no zlyhávali na nepresnom zakončení. Naopak Trenčania, ktorí čakali na každú chybu boli maximálne efektívni. Využili obe zaváhania kobyliek a po prvej tretine bol stav 2:0 pre domácich. Druhé dejstvo sa niesli v podobnom duchu ako to prvé, kobylky opäť nedokázali trafiť bránku a keď sa aj im to aj podarilo, strela nebola dôrazná a domáci brankár si s ňou bez problémov poradil. Samozrejme že si ale nedali pozor na chyby v obrannej činnosti, ktoré domáci nekompromisne trestali a po dvoch tretinách tak viedli už 4:0. Prvý gól kobylky strelili až po 45. minúte, keď sa presadil Kyselica. Od toho momentu mali aj dve presilové hry a vyzeralo to že konečne prelomia streleckú smolu a dostanú sa späť do zápasu. Opak bol však pravdou a kobylky doplatili na svoju katastrofálnu koncovku a miesto zníženia znovu inkasovali po chybách v obrane. Trenčania využili takmer každé väčšie zaváhanie kobyliek a pridali ďalšie tri góly. Kobylky si tak pripísali prehru 7:1, ktorá našťastie, čo sa týka ich umiestnenia, nič neznamenala. Po základnej časti obsadili druhé miesto a do play – off si vybrali tím Fbo Žochár Topoľčany.
Zostava Grasshoppers: Gajdoš – Cvacho, Ftorek, Sedlák, Tulák, Hlavatý, Šeling – Kubička J., Zelník, Šupola, Kyselica, Jančo, Borik, Vrábel, Vlček, Piovár - Tréner Veneny, vedúci družstva Petrovič.