Mužská extraliga pokračovala cez víkend svojím posledným kolom. Kobylky sa stretli v súboji s druhým tímom tabuľky – ATU Košice.
ATU Košice - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 8:3
Góly Grasshoppers: Miške, Hrín M. , Hrín A.
Vylúčenia: 1:2
Rozhodcovia: Pavelka, Sasin
Diváci: 15
Zápas sa už od začiatku niesol v réžii Košičanov, ktorí diktovali tempo hry, boli často v držaní lopty a vytvárali si gólové šance. Kobylky mali pár rýchlych protiútokov, no opäť zlyhávali na nepresnej koncovke. Navyše v siedmej minúte inkasovali. Do prestávky už gól nepadol a tak sa šlo do šatní za stavu 1:0. V druhej tretine sa dlho na gól nečakalo, keď domáci zvýšili už na 2:0 a onedlho aj na 3:0. Kobylky prestali brániť a inkasovali opäť už na 4:0. Iskričku nádeje vykresal gólom na 4:1 Miške, no to bolo zo strany kobyliek v druhom dejstve všetko. ATU si naďalej hralo svoju hru, predvádzali pekné akcie a pridávali góly. Po dvoch tretinách tabuľa ukazovala skóre 6:1. Poslednú tretinu sa kobylky odhodlali k hre bez brankára, čo však gólový efekt neprinieslo. Navyše znovu inkasovali už na 8:1. V závere ešte výsledok kozmeticky upravili bratia Hrinovci na konečných 8:3. Kobylky tak obsadili konečnú jedenástu pozíciu v extraligovej tabuľke a o mesiac ich čaká baráž.
Zostava Grasshoppers: Kružel, Kovácik – Kvasnica, Chládek, Hrín A., Veneny, – Hrín M., Miške, Galovič, Kubička J., Kyselica, Hruška, Sedlák, Málus - Tréner Galovič