Kde som na webe » HomePage » Články » Play-Off Extarligy juniorov
PLAY-OFF EXTRALIGY JUNIOROV
19.marca 2017
Juniorská Extraliga cez víkend pokračovala ďalšími semifinálovými play-off zápasmi. Mladé kobylky v sobotu cestovali do Bratislavy a v nedeľu do Modry na zápasy proti tímu Snipers Bratislava.
Rozhodovali: Beňo, Sklenica
Kobylky vstúpili do zápasu aktívne a tlačili súpera od začiatku zápasu. Ako prvý otvoril skóre Petrovič po prihrávke J. Kubičku. Do prestávky sa k nemu pridali ešte Miške a Šimčisko. Do šatní sa tak šlo za stavu 0:3. Kobylky hrali veľmi zodpovedne a súpera k veľa príležitostiam nepustili. V druhej minúte druhej tretiny ešte zvýšil náskok hostí Borik. Potom však kobylky dvakrát v priebehu minúty inkasovali a súper sa tak dostal do zápasu. Chalanom sa po týchto dostaných góloch menej darilo. Domácim sa podarilo v polovici zápasu znížiť na 3:4 a zápas mal od tejto chvíle úplne iný obraz. Našťastie Miške pätnásť sekúnd pred koncom tretiny zvýšil vedenie na 3:5. Tretiu tretinu chalani hrali lepšie ako tú druhú. Viac si verili a pomohol im aj skvele chytajúci brankár Gajdoš. Skóre na konečných 3:7 prikrášlili ešte Šimčisko a Sedlák.
Zostava Grasshoppers: Gajdoš, Hazucha – Hlavatý, Kuka, Chládek, Petrovič – J. Kubička, Miške, Sedlák, Jančo, Mirt, Šupola, O. Kubička, Mičiak, Borik, Kyselica - Tréner Veneny, vedúci Lietava
Rozhodovali: Kučera, Glonek
Kobylky vstúpili do zápasu lepšie ako súper. V ôsmej minúte sa ujala Sedlákova dorážka a bolo 0:1. O minútu na to sa však domácim podarilo vyrovnať na 1:1. Kobylky pokračovali stále v dobrom výkone aj po inkasovaní prvého gólu. V prvej tretine ešte Šupolovo sólo zakončil Šimčisko a stav po prvej tretine bol 1:2. Súper sa ale nevzdal a na začiatku tretiny vyrovnal na 2:2. Tento gól chalanom nakopol k perfektnému výkonu v druhej tretine. Chalani súpera do ničoho nepustili a strelili päť gólov, vďaka ktorým strhli vedenie na svoju stranu v pomere 2:7. Tretia tretina sa viac-menej už len dohrávala. Šancu v nej dostali všetci hráči, ktorí taktiež podali veľmi dobrý výkon. Zápas sa tak skončil výsledkom 3:9. Kobylky tak týmto víťazstvom spečatili svoj postup do finále juniorskej Extraligy.
Zostava Grasshoppers: Gajdoš – Hlavatý, Kuka, Chládek, Petrovič – J. Kubička, Miške, Sedlák, Šupola, O. Kubička, Mičiak, Borik, Kyselica - Tréner Solárik