Kde som na webe » HomePage » Články » Regionálna liga dorastencov
REGIONÁLNA LIGA DORASTENCOV
10.apríla 2017
V sobotu 8.4.2017 pokračovalo v Mútnom predposledné dvojkolo regionálnej ligy dorastencov. Kobylky kontumačne vyhrali nad Banskou Bystricou a neskôr si zmerali sily s Breznom.
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina - 1FbK BCF Banská Bystrica 5:0 kontumačne
FBC Horehronec Brezno - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 1:12
(0:5,1:3,0:4)
Góly Grasshoppers: Mirt 4, Ftorek 2, Gavlák, Vlček, Hrobár, Vrábel, Jančo, Kelbel
Vylúčenia: 1:0
Rozhodcovia: Pazdera, Laštík
Diváci: 15
Kobylky zo začiatku zatlačili súpera a v úvode zápasu skóroval Kelbel. Tento stav sa držal dosť dlho, ale pätnástej minúte zápasu zvýšil Mirt. Kobylky to naštartovalo a tak po konci prvej tretiny na časomiere svietil stav 0:5. V druhom dejstve sa presadil Hrobár. Následne kobylky si nepostrážili na vlastnej polovici dvoch horehrončanov, ktorí skórovali do prázdnej brány. Kobylky neskôr začali vytvárať tlak na súpera a do konca druhej tretiny pridali ešte dva góly. V tretej tretine kobylky nedali šancu horehrončanom, keď rozvlnili súperovu sieť ešte štyri-krát.
Kobylky si tak pripísali dve výhry a dve kolá pred koncom súťaže si zabezpečili postup na Majstrovstvá Slovenska.
Zostava Grasshoppers: Hazucha - Ftorek, Kelbel, Tulák, Piovár - Mirt, Jančo, Vlček, Vrábel, Gavlák, Hrobár, Kobyliak - Tréner Lietava