Kde som na webe » HomePage » Články » Majstrovstvá Slovenska v kategórii dorastencov
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V KATEGÓRIÍ DORASTENCOV
12.júna 2017
V dňoch 9.-11.2017 sa v Trenčíne konali Majstrovstvá Slovenska v kategórii dorastencov (ročníky narodenia 2000 a mladší). Kobylky sa v skupine A pobili o body s Harvard Partizánske, Florko Košice a Snipers Bratislava.
Keď v piatok začali víťazne proti Harvard Partizánske, ktoré porazili 8:3. Neskôr vo večerných hodinách ich čakal súper z Košíc, ktorému podľahli 4:1. Aby kobylky postúpili do semifinále museli vyhrať na ďalší deň nad Snipersom Bratislava o 3 góly. Priebeh zápasu vyzeral nádejne keď necelých 10 minút do konca kobylky viedli 5:3 ale ku koncu zápasu sa super dostal do samostatného nájazdu, z ktorého bez váhania skóroval. Na to pred záverečným klaksónom súper dokázal ešte skórovať a tak zápas skončil remízou 5:5. Kobylky čakal zápas o umiestnenie, kde sa stretli s Hornets Mútne, s ktorým si poradili 6:3. V nedeľu sa stretli s ŠK 1.FBC Trenčín, s ktorým po riadnom hracom čase bolo skóre nerozhodné 6:6. Nasledovalo predĺženie, kde sa podarilo skórovať Trenčínu. Kobylky sa po tomto zápase umiestnili na 6. mieste.