Kde som na webe » HomePage » Články » 1.liga mužov
1.LIGA MUŽOV
17.septembra 2017
V nedeľu 17.9.2017 pokračovala 1.liga mužov 3. kolom. Kobylky cestovali do Ružomberka na zápas proti Likavke.
Meteníci Likavka – FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 2:12
(1:4,0:3,1:5)
Góly Grasshoppers: Veneny 3, Hrín M. 2, Galovič 2, Kvasnica 2, Kubička, Málus, Hruška
Vylúčenia: 0:1
Diváci: 45
Rozhodovali: Kulich, Drienka
Kobylky mali lepší vstup do zápasu, keď sa v 3. minúte presadil po peknej kombinácii Veneny. Chalani tlačili súpera aj naďalej. Z množstva šancí sa ujala až tá v 14. minúte, ktorú zakončil M. Hrin. Obraz hry bol do konca prvej tretiny stále rovnaký. Kobylky sa však nevyhli ani chybám. Súper takúto jednu potrestal a upravil stav po prvej tretine na 1:4. V druhej tretine chalani mierne upustili z tempa hry. Stále však súpera tlačili vytvárali si množstvo šancí, z ktorých sa gólom skončili tri. Stav po druhej tretine už bol 1:7. Poslednú tretinu si kobylky opäť schuti zastrieľali. Pridali päť gólov a definitívne rozhodli o svojom víťazstve. Domáci ešte strelili jeden gól, ale zápas to už veľmi neovplyvnilo. Zápas sa tak skončil výsledkom 2:12. Grasshoppers sa tak po 3. kole nachádza na čele 1. ligy mužov. Hetrikom sa v zápase zaskvel nestarnúci Veneny, pre ktorého je aktuálna sezóna 16 ligová.
Zostava Grasshoppers: Kováčik – Kvasnica, Sedlák, Vojtek, Štefanko – Veneny, Galovič, Hrín M., Kubička, Hruška, Kyselica, Málus - Tréner Galovič, vedúci A. Hrín