Kde som na webe » HomePage » Články » 1.liga mužov
1.LIGA MUŽOV
25.seprembra 2017
Cez víkend pokračovala 1. liga mužov 4. a 5. kolom. Kobylky cestovali do Košíc na zápasy proti Žltému Snehu a Red Wings.
Rozhodovali: Vrba, Juhás
Kobylky vstúpili do zápasu lepšie, keď sa v 7. minúte presadil Galovič. Od tohto momentu sa hra kobyliek zhoršila. Krátko nato domáci vyrovnali a do konca prvej tretiny sa po viacerých hrubých chybách dostali do vedenia 6:2. Chalani nevyužili ani jednu presilovú hru v prvej tretine a to ich mohlo mrzieť. V druhej tretine sa herný prejav kobyliek zlepšil, no mierne výpadky v obrane opäť domáci využili a držali si náskok 8:5. V poslednej tretine nastúpili chalani odhodlaní otočiť nepriaznivý výsledok. To sa im aj dlho darilo. Znovu však prišli zaváhania, ktoré domáci trestali. Zápas sa tak skončil výsledkom 10:9. Pre Grasshoppers znamenala táto prehra stratu líderskej pozície v 1. lige mužov.
Zostava Grasshoppers: Hazucha, Kováčik – Kvasnica, Mirt, Vojtek, Sedlák, Štefanko – Veneny, Galovič, Hnin M., Kubička, Hruška, Málus, Kyselica - Tréner Galovič, Vedúci A. Hrin.
Rozhodovali: Lipan, Šlauka
Kobylky od začiatku zápasu tlačili súpera. V prvej tretine z tlaku vyťažili len jeden gól, ktorý strelil Kyselica. V druhej tretine sa k slovu dostali aj domáci. Strelili dva a zdramatizovali zápas. Kobylky ešte do konca druhej tretiny zvýšili zásluhou Galoviča. V tretej tretine kobylkám veľmi pomohla päťminútová presilová hra. Zápas definitívne rozhodli a zvíťazili po zlešenom výkone 8:2.
Zostava Grasshoppers: Hazucha, Kováčik – Kvasnica, Mirt, Vojtek, Sedlák, Štefanko – Veneny, Galovič, Hnin M.,Hruška, Málus, Kyselica - Tréner Galovič, veduci A. Hrin.