Kde som na webe » HomePage » Články » 1.liga mužov
1.LIGA MUŽOV
01.novembra 2017
V sobotu 1. 11. odohrali kobylky 10. kolo 1. ligy mužov. Na domácej palubovke privítali súpera z Likavky.
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina – Meteníci Liakvka 13:1
(2:1, 3:0, 8:0)
Góly Grasshoppers: Galovič 3, Kvasnica 2, Veneny 2, M. Hrín 2, Hruška, Kubička, Mičiak, Málus
Vylúčenia: 0:2
Diváci: 75
Rozhodovali: Jursa, Vavrinec
Kobylkám nevyšiel hneď úvod stretnutia, keď po nedorozumení v obrane inkasovali gól už v 18. sekunde. Od tohto momentu chalani začali tlačiť súpera, no gól dlho neprichádzal. Až v 9. minúte vyrovnal stav zápasu na 1:1 Kvasnica. Hra mala rovnaký obraz až do konca tretiny. Do prestávky ešte zvýšil Kubička na 2:1. V druhej tretine si kobylky znovu vytvorili veľký tlak. Hostí tlačili a z množstva šancí zvýšili náskok na 5:1. V tretej tretine si mierne pozmenená zostava zápas užila a schuti zastrieľala. Osem strelených gólov a zlepšená koncovka nakoniec znamenala výhru 13:1. V tomto zápase zažil debut v A mužstve brankár Šuška.
Zostava Grasshoppers: Kováčik, Šuška – Kvasnica, Borik, Baránek, Štefanko, Vojtek – Galovič, Veneny, M. Hrín, Sedlák, Hruška, Málus, Kubička, Mičiak, Kyselica - Tréner Galovič, vedúci tímu A. Hrín