Kde som na webe » HomePage » Články » 1.liga mužov
1.LIGA MUŽOV
13.novembra 2017
Cez víkend odohrali kobylky dva zápasy 1. ligy mužov. V sobotu cestovali do Partizánskeho a v nedeľu sa predstavili doma proti Topoľčanom.
Rozhodovali: Glonek, Kučera
V tomto zápase išlo o dôležité body, pretože títo dvaja súperi boli tabuľkový susedia. Domáce družstvo sa však ujalo vedenia ako prvé. Kobylky tento moment naštartoval k zvýšenej aktivite a do konca prvej prestávky sa im podarilo otočiť stav na 1:2.
V druhej tretine mala hra podobný obraz ako v tej prvej. Domáci však hneď na jej začiatku vyrovnali na 2:2. Tento gól kobylky opäť naštartoval k zlepšeniu hry. Do prestávky domácim odskočili na 2 na góly na viedli 2:4. V tretej tretine kobylky dovolili domácim vyrovnať na 5:5. Našťastie sa v tretej tretine najlepší hráč zápasu zo strany Žiliny Michal Hrín presadil trikrát a dopomohol tak k víťazstvu 5:7.
12. kolo
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina – FbO Žochár Topoľčany 16:4
(5:1, 2:2, 9:1)
Góly Grasshoppers: Veneny 5, Hruška 3, Sedlák2, Baránek, Málus, Hrin M, Galovič, Lelák
Vylúčenia: 2:2
Diváci: 50
Rozhodovali: Spurná, Cholek
Kobylky od začiatku zápasu s pár výnimkami hostí do ničoho nepustili. Prvú tretinu vyhrali s prehľadom 5:1. V druhej časti hry kobylky mierne poľavili z tempa a súperovi dovolili streliť dva góly, ktoré však boli len kontaktné a dobre rozohrané stretnutie chalani nestratili. V tretej tretine kobylky opäť zvýšili streleckú aktivitu a nasúkali hosťom 9 gólov. Zápas sa tak skončil výhrou kobyliek 16:4.
Zostava Grasshoppers: Kováčik, Šuška – Kvasnica, Lelák, Borik, Štefanko, Vojtek, Sedlák – Galovič, M. Hrín, Veneny, Hruška, Málus, Baránek, Kyselica, Kubička, Mirt, Jančo - Tréner Galovič, vedúci A. Hrín