Kde som na webe » HomePage » Články » Extraliga juniorov
EXTRALIGA JUNIOROV
13.novembra 2017
V nedeľu 12.11.2017 kobylky odohrali 11. kolo, keď na domácej palubovke privítali tím z Mútneho.
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina - FBK Hornets Mútne 6:4
(0:0, 3:1, 3:3)
Góly: Mirt 3, Zelník , Tulák, Vrábel,
Diváci: 30
Prvá tretina bola z obidvoch strán veľmi ustráchaná a ani jeden tím nechcel urobiť chybu ako prvý. Kobylkám sa v útoku vôbec nedarilo, no v obrane boli dôslední a tak sa prvá tretina skončila bez gólov. Na začiatku druhej tretiny to boli kobylky, ktoré prvé urobili chybu a doplatili na vylúčenie za sekanie. Súper sa ujal vedenia, ale kobylky sa rýchlo spamätali a začali byť dôraznejší v útoku. To sa im vyplatilo, keď pohotovou strelou vyrovnal Zelník . Kobylky neprestávali tlačiť na súpera a o 5 minút sa pred bránkou najlepšie zorientoval Tulák, ktorý prekonal brankára hostí. 4 minúty pred koncom druhej tretiny skóroval aj Mirt . Kobylky tak po druhej tretine viedli 3:1. Na začiatku tretej tretiny využil zaváhanie súperových obrancov Jančo a z nasledujúceho protiútoku skóroval Vrábel. Následne individuálny únik zakončil aj Mirt a kobylky tak viedli už 5:1. Chlapci ale akoby zaspali a dovolili súperovi dvakrát skórovať. Kobylky znovu zabrali a opäť sa presadil Mirt. No chlapci si znova nedali pozor a dovolili súperovi znova skórovať a zápas sa tak skončil 6:4 pre kobylky.
Zostava kobyliek: Hazucha, Šuška - Kelbel, Cvacho, Sypták, Ftorek, Tulák, Bíro - Mirt, Jančo S., Jančo M., Zelník, Vrábel, Kubička, Kobyliak, Šeling, Malík - Tréneri Veneny, Sedlák