Kde som na webe » HomePage » Články » 1.liga mužov
1.LIGA MUŽOV
20.decembra 2017
V nedeľu 17.12.2017 a v pondelok 18.12.2017 odohrali kobylky zápasy 15. a 16. kola. Najskôr doma privítali Púchov a v pondelok vycestovali do Dubnice.
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina – FBK Púchov 25:11
(7:4, 7:4, 11:3)
Góly Grasshoppers: Veneny 7, Galovič 6, Kvasnica 2, Hrín M. 2, Mičiak 2, Hruška 2, Vojtek 2, Baránek, Štefanko
Vylúčenia: 0:5
Diváci: 45
Rozhodovali: Galáč, Vavrinec
Kobylkám vyšiel úvod zápasu, keď sa presadil po peknej strele Mičiak. Potom si však chalani vybrali slabšiu chvíľku a hosťom sa podarilo otočiť stav na 1:2. Kobylkám sa dlhšie nedarilo streliť gól, no potom však začali viac strieľať a zvyšovali svoje vedenie. Hostia ale občasné chyby v obrane trestali a tak stav po prvej tretine bol 7:4. Druhá tretina mala podobný priebeh. Kobylám sa darilo držať súpera v ich obrannom pásme strieľať im góly, ale znovu súper zaváhania v obrane trestal a v druhej tretine strelil chalanom znovu štyri góly.
V tretej tretine kobylky naďalej strieľali góly a nakoniec ich bolo 25. Zápas sa tak skončil výhrou Grasshoppers 25:11.
Zostava Grasshoppers: Kováčik, Šuška – Kvasnica, Štefanko, Borik, Vojtek, Barének, Sedlák – Veneny, Galovič, M. Hrín, Hruška, Málus, Mičiak, Mirt, Lelák. Tréner: Galovič. Vedúci: A. Hrín.
ŠK Victory Stars Nová Dubnica – FBC Grashoppers AC Uniza Žilina 3:12
(2:2, 1:7, 0:3)
Góly Grasshoppers: Galovič 4, Veneny 2, M. Hrín 2, Baránek, Málus, Kvasnica, Borik
Diváci: 35
Vylúčenia: 2:0
Rozhodovali: Kučera, Glonek
Kobylky mali vynikajúci vstup do zápasu a už v 21. sekunde otvoril skóre Hrín. Domácim sa však podarilo o pár minút na to vyrovnať. Potom sa chalanom opäť podarilo streliť gól a do prestávky domáci znova vyrovnali. V druhej tretine kobylky už nenechali nič na náhodu. Strelili v nej sedem gólov a dostali sa do pohodlného vedenia, ktoré už nepustili. V tretej tretine sa im ešte podarilo zvýšiť skóre a zápas sa tak skončil výsledkom 3:12. Kobylky po tomto zápase stúpli na 2. miesto v tabuľke a na konte majú 40 bodov.
Zostava Grasshoppers: Kováčik, Šuška – Kvasnica, Štefanko, Borik, Vojtek, Baránek, Sedlák – Veneny, Galovič, M. Hrín, Hruška, Málus. Tréner: Galovič. Vedúci: A. Hrín.