Kde som na webe » HomePage » Články » 1.liga mužov
1.LIGA MUŽOV
29. januára 2018
Cez víkend 27. a 28. 1. odohrali kobylky 19. a 20. kolo 1. ligy mužov. V sobotu cestovali do Bratislavy a v nedeľu privítali na domácej palubovke Trnavu.
Rozhodovali: Beňo, Sklenica
Zápas sa začal vo vysokom tempe. Oba tímy mali veľa šancí, ktoré nevyužili. Až v 9. minúte sa domácim podarilo otvoriť skóre zápasu. Potom však kobylky začali viac útočiť a to sa im vyplatilo. Na 1:1 vyrovnal v 12. minúte Galovič po peknej akcii. Do prestávky sa k nemu pridali ešte M. Hrín a Kvasnica a tak stav zápasu po prvej tretine bol 1:3. V druhej tretine padol len jeden gól, ktorým domáci znížili na 2:3. V tretej tretine však kobylky nedokázali udržať náskok a domáci rýchlo vyrovnali na 3:3. Tento gól chalanov naštartoval k zvýšenej aktivite. Podarilo sa im opäť vytvoriť náskok o dva góly tento krát na 3:5. Potom však prišli zaváhania a domácim sa podarilo vyrovnať na 5:5. Tento výsledok sa už do konca zápasu nezmenil a oba tímy tak z tohto zápasu brali jeden bod.
Zostava Grasshoppers: Kováčik, Šuška – Kvasnica, Lelák, Mirt, Štefanko, A. Hrín – Galovič, Veneny, M. Hrín, Mičiak, Hruška, Málus, Kubička, Vrábel, Vojtek, Sedlák - Tréner Galovič, vedúci A. Hrín
Rozhodovali: Hudecek, Rochovanský
V tomto zápase si kobylky chceli napraviť chuť po sobotnej remíze v Bratislave. Zápas začali aktívne a skóre otvorili po peknej akcii, ktorú zakončil Veneny. Potom sa však po chybách dostali do vedenia 1:2 hostia. V druhej tretine chceli chalani otočiť stav a to sa im aj podarilo. Po pekných akciách viedli po dvoch tretinách 3:2. Tretiu tretinu však kobylky nezvládli. Hostia po pár sekundách vyrovnali na 3:3. Hra sa vyrovnala a oba tímy hrali veľmi vyrovnanú partiu. Hostia však potom využili zaváhanie a dostali sa do vedenia 3:4. Kobylky sa len tak ľahko nevzdali a napriek nepriaznivému výsledku sa snažili streliť vyrovnávajúci gól. To sa im podarilo v presilovej hre, ktorú využil M. Hrín. Potom však kobylky opäť inkasovali gól na 4:5 a naň už nedokázali odpovedať. V poslednej minúte sa ešte hostia presadili do prázdnej brány. Zápas sa tak skončil výsledkom 4:6.
Zostava Grasshoppers: Kováčik, Šuška – Kvasnica, Lelák, Mirt, Štefanko, A. Hrín – Galovič, Veneny, M. Hrín, Mičiak, Hruška, Málus, Kubička, Vrábel, Borik, Sedlák - Tréner Galovič, vedúci Vojtek.