Kde som na webe » HomePage » Články » Regionálna liga mladších žiakov
REGIONÁLNA LIGA MLADŠÍCH ŽIAKOV
07.apríla 2018
V sobotu 7.4.2018 sa uskutočnilo v Žiline posledné kolo regionálnej ligy mladších žiakov(ročníky narodenia 2005 a mladší). Kobylky majú v ligy dva tímy, oranžový a biely.
Oranžový tím si poradil postupne s Juventou Žilina, Nižnou a Zákamenným. Všetky tri zápasy mali podobný priebeh, kobylky dominovali na ihrisku, ale s pribúdajúcim časom a zvyšujúcim sa náskokom, kobylky poľavili v nasadení. Mrzieť ich taktiež môže množstvo nevyužitých šancí.
oranžový - ŠK Juventa Žilina 14:2
oranžový - FBK Nižná 12:0
oranžový - FBK Zákamenné 9:0
Zostava kobyliek oranžový: Tokarčík - Balák, Šútora, Korček, Brniak, Sabol, Rybárik, Fatrsík T., Rehm, Hechtberger, Bazelides, Tvrdá - Tréner Radil.
Biely tím v prvom zápase podľahol hladko Juvente Žilina, keď kobylkám chýbalo nasadenie v prvej a druhej tretine, ale v záverečnej časti zápasu bolo badať zlepšenie. Na druhý zápas nastúpil biely tím proti FBK Nižná s cieľom napraviť si chuť. Kobylky zlepšili nasadenie a pohyb na ihrisku, čoho výsledkom bolo vedenie 3:1. V úvode tretej tretiny ale poľavili, čo využila Nižná na vyrovnanie 3:3. V závere zápasu, ale kobylky prejavili veľkú chuť po víťazstve a tromi gólmi strhli vedenie na svoju stranu v pomere 6:3.
biely - ŠK Juventa Žilina 1:12
biely - FBK Nižná 6:3
Zostava kobyliek biely: Ďurana, Koleda - Kovalík, Singer, Jakubský, Brídová, Kubišta, Šustek, Brída, Dudjak, Potoček, Fatrsík M., Kopper - Tréner Lietava.